in ,

Irena 18 let Praha mám kluka v base chci sex

Ahoj jmenuji se Irena 18 let Praha mám kluka v base jsem a nechala jsem si udělat svoje sexy fotky pro mého kluka, který je zavřený za vykrádání automobilů.

Dostal tři roky tak ho snad za rok půl pustí jak mi říkal. Navštěvuji ho pravidelně každý měsíc, ale sex mít nemůžeme tak zatím masturbuji.

Problémek, ale je, že už jsem tak nadržená, že když se mě náhodou někdo dotkne myslím, nějakého chlapa tak mi hned moje mladá murena okamžitě zvlhne.

Irena 18 let Praha mám kluka v base

Vyřešila jsem to tak, že jsem si našla sex seznamku  kde mají video chat vestavěný založila tam profil a masturbuji před klukama po webové kameře a oni si o toho honí svého Julínka.

Tak když to budete chtít zkusit najdete mě tam. Stejně to, ale není ono potřebovala by jsem tam pořádný tlustý penis moc se mi líbí tohle porno video velké černé péro v akci masturbuji u něj každý den. To by byla jízda..

Líbí se ti přidej hlas - Nestyď se!

2134 bodů
Upvote Downvote

8 Komentů

zanechte odpověď
 1. Krásná a velice usměvavá slečna…velká škoda že je momentálně sama.Taková žena by sama být neměla.

 2. No, jestli ty fotky měli bejt původně určeny pro tvého přítele ve vězení proč se nachází i zde? Kdybych já byl tvůj přítel a navíc k tomu ve vězení tak by mi ty fotky moc velkou radost neudělali😎 Aby fotograf očumoval mou dívku nahou to bych nechtěl… Můj názor u mě bys nepochodila…

 3. Ahoj
  Já už jsem se vrátil z basy a vůbec mi to nevadí, že tady na Freefoto má Irča svoje fotky. Naopak je to bezva a to, že potřebuje sex je normální nic ji nezazlívám.
  Zrovna hledáme páry nebo i samostaně na sex.
  Kdo má zájem pište sem
  Irča a Radim

 4. My bychome měli zájem jsme mladý pár a schtěli bych vyzkoušet výměnu partnerů. Ona bi já pouze na holky. Jak se spojíme?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Kuk na mé kozy jsem ještě pana kluci 1

Kuk na mé kozy jsem ještě pana kluci

Velmi ráda si roztahuju kundu máma o tom neví 13

Velmi ráda si roztahuju kundu máma o tom neví