in , , , , , , ,

Sexy nahatá akrobatka s dildem masturbace fotky

Jsem ráda, že cvičím gymnastiku mohu masturbovat v nevídaných polohách

Luna je jednou z těch dívčích „hippie“, ale s velmi otevřenou, přátelskou osobností. Také plná pozitivní energie, ona měla dobrý čas předvést své „dovednosti“ na tento střelný den. Přišla z Oregonu, což má zcela smysl haha.

Řekla jsem jí, aby přinesla sportovní oblečení, a začali jsme na trati jako dobrý úvodní bod. Uvědomit si její schopnosti osobně je spíše úžasná a má tu pevnou postavu (a pěkný zadek), která s tímto akrobatickým talentem přichází.

Mám její tanec s hudbou, abych se zbavil nahý, a nechal ji předvést její tónovanou podobu, než masturbuje. Dává přednost používání prstů a dělá to s rubem a duální stimulací její vagíny a zadku. Nemohla jsem říct, kdyby měla orgasmus. Stejně tak kde se blížila, ale ne k orgasmu, o který jsem doufal.

Také jsme udělali šatek, dostali oblečení z obchodního domu (šaty, paty) a nechali ji vybrat. Byla zpočátku stydlivá, ale já se jí podařilo, aby to udělala pro tebe. Velké modré se hodí k šatům a také skutečně tlačí její limity.

Všimněte si, jak se jí její vagina zachytí, ať už na začátku nebo opravdu hluboko – je určitě super těsná. Její reakce na stimulaci byla částečná vzrušení a částečná bolest se zdá. Její dlouhé pytlíky získají spoustu pozornosti, když se táhne a táhne je – a příště dělá anální hračky.

Dvojitá penetrace ji dělá a rozhodně vypadá na kameru. Tlustá přísavka dildo je také sexy, aby se dala pozorovat, a opravdu ji tlačí dolů, aby se dala po celé délce.

Sexy nahatá akrobatka

Líbí se ti přidej hlas - Nestyď se!

2134 bodů
Upvote Downvote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

nahatá vesnická dívka

Nahatá vesnická dívka ranní pohled z okna

Jezero sadská

Jezero Sadská nahatá blondýna fotografie