in , , , , , ,

Dildo s přísavkou jak masturbovat inspirace pro ženy

Ženy užívejte si své intimní chvíle na plný plyn čtěte!

Určitě nevíte, ženy a dívky jak masturbovat. Myslíte si, že to není pravda (?) Čtěte dál a přesvědčte se! Dildo s přísavkou je správná volba pro Vaše intimní chvíle. Vyberte si ho pohodlně v kategorii vibrátory.

Myslíte si, že to není žádná věda! My se pokusíme dát Vám bezva tip na použití dilda s přísavkou. Mnohým z Vás obohatí Vaše intimní chvíle když si hrajete sami.

Řada z žen masturbaci dalo by se říci fláká ne, že by si nechtěli užívat své fantazie, ale jednoduše řečeno nemají čas a své soukromí.

Obavy – někdo přijde – manžel, přítel děti. Musím stihnout schůzku v 15 hodin to nestihnu atp. Jen málo z Vás má hodinku pro sebe v klidu aby si užili své fantazie a orgasmus.

Jednoduchá rada zní kupte se dildo s přísavkou a zavřete se s ním do koupelny.

Dildo s přísavkou jak masturbovat

Samozřejmě v době kdy se koupete. Předpokládáme, že jste vdaná nebo bydlíte s přítelem. Nezapomeňte před odchodem do koupelny připomenout, že jste dnes unavená a z relaxujete ve vaně případně pokud nemáte vanu, ale sprchový kout ve sprše.

Právě zde je variabilita dilda s přísavkou. Dá se použít všude. Ve sprše ve vaně kdekoliv.

Proč vana nebo sprcha ideální kombinace proudu vody na poštěváček a dilda. Co teprve pokud si ho můžete „přisát“ na vanu nebo na stěnu sprchy a proudem vody si masírovat poštěváček a sama si přirážet na přisáté dildo.

Fantazii již necháme na Vás.

Naší žhavým favoritem je přisát dildo na dveře ( nemusí být od sprchy) do příslušné výšky aby Vám krásně pasovalo na mušličku opatrně něžně zavést a vzít za kliku a zavírat otevírat rychlost a hloubku průniku je již na Vašich představách.

Spolupracujeme s eshopem p69.cz, který prodává sexuální pomůcky. Pošlete nám svůj tip – kontakt – na masturbaci, o kterém si myslíte, že by obohatil intimní chvíle ostatní ženám.

Na oplátku zísláte slevu na nákup erotických pomůcek 20% a můžete ji použít na koupi právě oblíbeného dilda s přísavkou.

Užívejte si své chvilky nešetřete na sobě. Život utíká.

Podívejte se také na dívku, která ráda masturbuje ve vaně s dildem.

Inspirativní galerie masturbace dildem s přísavkou

dildo s přísavkou

Líbí se ti přidej hlas - Nestyď se!

2134 bodů
Upvote Downvote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Masturbace potetované školačky porno gif

Okurkový salát

Okurkový salát 100x jinak strčite si okurku do pochvy