in , , , , , , , , , ,

Perverzní nahatá mladá Německá dívka na veřejnosti dildo

Ona je velmi náruživá a odvážná dívka s vášní pro cestování

Narodila jsem se v Německu a vyrostla v Las Vegas, vyrostla jsem s tím, že můj první rodný jazyk je ruský.

Kromě své kulturní rozmanitosti mám vášeň na cestování. Byla jsem v Rusku, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Itálii, Francii, Španělsku a mnoha místech po celé Evropě v Praze.

Mým kariérovým snem je stát se známým nahým modelem v Evropě. Také opravdu miluji zvířata, můj první mazlíček byla ruská želva později jsem měla ještěrky, tarantule, krysy a křečky, a teď se snažím sehnat fretku!

Já absolutně zbožňuji i koně a na koni jezdí každou chvíli na stezkách ve Washingtonu, kde teď žiji. Vyrůstala jsem, naučila jsem se hrát na violoncello a hrál v soutěžích (v národních soutěžích) a vyhrál první místo párkrát.

Mám hluboké uznání pro klasickou hudbu a každou chvíli si odpočívám také u od Eminem a Dr.Dre a jen dýchám opravdovou hudbu. Bylo řečeno, že lidé, kteří vědí, jak hrát na nástroj, aniž by si uvědomili klasickou hudbu, mají delší život, což vidím, proč to může být pravda.

Myslím, že je to velmi meditativní způsob, jak uvolnit svou nejsilnější vnitřní intenzitu pro emoční naplnění.

Pocházím z velmi umělecké atmosféry, učitelka hudby byla mamka a herec byl otec.

Vyrostla jsem, s cílem stát se herečkou, ale vždy jsem se zajímala o jednu nebo druhou věc, takže dělám všechno, co mě baví a snažím se to co nejvíce využít, svým způsobem, jako my všichni. To, co mi nejvíce pomáhá, jsou lidé.

Miluju studovat sociologii dnešního světa a jak pracujeme a co přispíváme ke každé naší realitě.

Dělám odvážné věci, jako je to focení na veřejnosti pro FTV, dělá mě plachou a nervózní a dostávám se z mé komfortní zóny a jsem tím, čím jsem. Určitě bych ráda nafotila nahaté fotky znovu, ale jinak aby to bylo ještě zábavnější! Také si opravdu ráda strčila do své kočičky kurva tenisovou raketu, cítila jsem jakoby bolestná, ale zároveň příjemné vzrušení.

Nelíbilo se mi, že moje kundička byla příliš těsná pro některé z hraček, se kterými jsem si opravdu chtěla hrát, ale naštěstí jsem měla svůj oblíbený luxusní růžový vibrátor

Ale, nakonec jsem si užila práci s takovým bezva zábavným chlápkem, kterému jsem ke konci focení masivně vyhuila vocas.

Perverzní nahatá mladá Německá dívka

Líbí se ti přidej hlas - Nestyď se!

2134 bodů
Upvote Downvote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Sportovní nahatý zrzek nahaté fotky modelky v přírodě

Kozatá kráska z Čech láme rekordy v porno branži máme její fotky