in , , , , , ,

Exkluziv přírodní nahatá čiči blond serie nahatých fotek začíná

Parádní čiči co se fakt nestydí a dává to jasně najevo 1. serie exkluziv nahatých fotek

Exkluziv přírodní nahatá čiči blond dívka na FreeFoto.Stranky.net Vám o sobě něco nejdříve, než začnete onanovat svoje vocasi řekne, tak si to přečtěte vy honimíři – uděláte jí radost kurwa!

Ahoj všichni, měla jsem velmi krásnou chvilku při prvním videu co jsem točila nahatá och och. Jsem 20 let stará zatím velmi sexy a nová v tomto odvětví. Jsem z velmi malého města v horní části středozápadu, kde bylo hodně věcí považováno za tabu.

Masturbace ženy byla hrůza nepředstavitelný čin, být intimní ve vztahu k muži jako například dát mu polibek, kdybyste nebyli ženatí, byl považován za tabu.

Moji rodiče když ještě nebyli svoji tak jim moje babička nedovolila spát ve stejné místnosti, protože nebyli ženatí.

Mé rodné město je moje rodné město a stále je to moje oblíbené místo, kam každé léto ráda jezdím. Když jsem se vyrůstala, vždycky jsem milovala zvířata, byla jsem členkou místního konského klubu, pomáhala jsem na farmě.

Strávila jsem ještě více času se zvířaty než s kamarády. Miluju chodit když jsem doma do stodoly a sedět s kuřaty a sledovat je.

Mám teď jednoho mazlíčka kočičku, rád bych jich měla mmnohem víc! Moje kočka se jmenuje Amanda ((cili zkracene Amy/Ejmy) Radku :)) moje kočička mě velmi podporuje máme svoji tajnou hru.

Zajímá Vás jakou hru hraji se svou kočičkou (♥?) → určitě kluci a já Vám ji prozradím:

Koupím si sladké zahuštěné mléko a nakapu si ho na svůj poštěváček a má kočička mi svým ostrým jazíčkem krásně olizuje můj klitoris. Nevidaný orgasnus

V současné době studuji biologii. Věda je zdaleka mým nejoblíbenějším tématem a vždy byla a to i matematika!

Pracuji na tom, abych získala titul jako virolog. Mým nejoblíbenějším filozofem je Plato. Jeho teorie „Power of Knowledge“ je jednou z mých oblíbených.

Jsem také velmi velký milenec hudby, můj playlist se pohybuje od škály, EDM, až po klasiku. Hudba je moje terapie, poslouchám ji, když jsem stresovana, šťastna, pracují, opravdu kdykoliv jsem schopena.

Nyní se Vám postupně ukáži ve 4 seríích mých nahatých fotek.

Toto je první z nich doufám, že se Vám budou líbit.

Ahoj

Exkluziv přírodní nahatá čiči blond

Druhá část foto serie již připravena ke zhlédnutí zde exkluziv čiči ukáže svůj zadek

Seznamovací služba pro dospělé

anální šperk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

darky