in , , , , , ,

Fotil jsem svoji holku nahatou soukromé sexy foto

Fotil jsem svoji holku nahatou a bylo to fajn bezva akce nejdříve nechtěla, ale když jsme si dali víno tak se uvolnila, ja teda taky a začala se svlékat a chtěla abych ji fotil nahatou.

To bylo něco na mě jasně, že jsem se styděl, ale víte jak .. postavilo se mi péro a celý vzrušený jsem mačkal fotak na mobilu -pár fotek posílám redakci Freefoto.Stranky.net i s tímto emailem.

Je zajímavé, že když holka nejdřív něco nechce a pak se malinko podleje a jde o sex je najednou svolná skorem ke všemu. Během focení mi řekla, že by chtěla nějaký vibrátor… Já hned začal žárlit na co jako vibrátor když má mě, ale ona mi řekla neboj Radku já si svoji kačenku budu onanovat je s Tebou

Koupíš mi ho prosím hrozně bych to chtěla vyzkoušet jaké to je masturbovat s vibrátorem.

Holky říkali, že to zkoušeli už.

Já samozřejmě nechtěl vypadat jak blb tak říkám:

Jasně teda ho koupíme máš nějakej vybratej?

luxusní vibrátor s dvojitým stimulátorem na klitorisNe já čekám na Tebe holky říkali, že největší výběr erotických pomůcek má nákupní centrum Hrisny.cz mají i věrnostní program tak když by se nám to zalíbilo měli bychom slevy.

Ok tak se tam jdeme podívat svolil jsem.

Nakonec jsem vybrali tohoto krasevce viz foto získali jsem 2500 věrnostních bodu za registraci ty jsme hned využili na slevu a ještě nám dali dalších 1400 věrnostních bodú za ten zlevněný nákup – tak to je tedy fakt vychitaný jako.

Určitě nakoupíme zase vibrouš přišel i s dárekem za dva dny a bylo to fakt hodně bezva. Ted chce po mě koupit pouta…OMG a prý umělou vagínu s kterou mě svázaného těmi pouty bude jako šukat ta vagína je zde vagína paní LB pěkně se mi ta moje holka vybarvuje 🙂

Fotil jsem svoji holku nahatou

[hana-code-insert name=’35pps‘ /]

Líbí se ti přidej hlas - Nestyď se!

2134 bodů
Upvote Downvote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Žluté kalhoty sundám moji kundičku vidět povolno

hezke nahate rano

Hezké nahaté ráno krásné tělo mladé dívky sexy foto