in , , , , , ,

Masturbuji vydatně nakupuji na shopu Hrisny.cz

Nakupuji na shopu Hrisny.cz svěřuje se dvacetiletá Jana z Kolína ano já se za to, že si ji neustále honím nestydím je to přeci přirozená věc. Ujíždím na erotických pomůckách a nakupuji je jak to jde. Někdo ujíždí na mobilech jiný zase já navím na čem já zase na erotických pomůckách no a co.

Problém byl, ale už není (jsem chytrá holka), že kvalitní erotické pomůcky jsou drahé a já ty šmejdy z Číny nechci. Musela jsem tedy postupně vyselektovat sexshopy a nakonec jsem zůstala u mého dnes již oblíbeného sexshopu Hrisny.cz nejen, že tam prodávají kvalitní zboží kde mám záruku, že si tam „nebudu strkat“ nějaké srajdy, ale mají i věrnostní program kde si zbíráte za každý nákup body a ty pak vyměnujete za slevu.

Je to fakt bezva sexshop nejen, že jsou nejlevnější, ale ještě když si proměníte věrnostní body jste na velkoobní ceně a to nikde nekoupíte.

Vyzkoušejte a uvidíte nyní mají za registraci 2500 věrnostních bodů se registrujte jen tak koupit nic nemusíte (někdy se může hodit) body dostanete stejně registrovat se můžete tady

Nakupuji na shopu Hrisny.cz

Líbí se ti přidej hlas - Nestyď se!

2134 bodů
Upvote Downvote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

bombo12

Nahatá černoška v koupelně bombo holo

fetis lakované prosteradlo19

Mým snem je fetis lakované prostěradlo Anička 19 let