Nařežu ti rákoskou Kamila 24let Otrokovice

Nařežu ti ráskou řekla Kamila 24 letá romantická blondýnka na první schůzce s mladým podnikatelem se, kterým se seznámila na té nové seznamce myslím, že to byla seznamka amatéři cz, ale nejsem si jistý to nám Kamila neprozradila prý je tam tolik lidí online, že seznámení je snadné a je z čeho vybírat a navíc je na seznamce i video chat kde se dá s daným protějškem pokecat live a vidíte s  kým máte tu čest aby jste náhodou nenarizili na nějakého úchila – viz nedávná aféra device kundy s Mudr. Magorem nicméně Kamila seznamku amatéři opustila, jelikož hledá jak sama řekla nšco jiného než sex

Osobně by jsem si nedovedl představit co bych takové ženský odpověděl, ale my víme jak se situace s mladým podnikatelem vyvíjela dál Kamila nám vše prozradila:

Jsem asi fakt tak trochu divná, ale miluju ten pocit, když držím v ruce rákosku, myslím tu pravou ratanovou a před mnou leží chlap ohnutý přes židly a čeká až ho potrestám je to bezva pocit. Bohužel situaci nezvládám a již vím, že je třeba ty, kteří přistoupí na výprask svázat, protože mi nějako přeskočí v hlavě a řežu do nich na plný pecky co to dá a to jak jsem zjistila se nedá vydržet a každý mi to zatím překazil po pár ranách.. což me celkem sere.

Seřezat chlapovy zadnici do krve aby se pochacal je mým velkým snem, zatím jsem si ho nesplnila. Obrátila jsem se tedy na kluky z freefota zda by jsem zde nemohla vyzvat všechny chlapy, kteří se nebojí a chtěji dostat řádně nařezáno ode mé maličkosti a nechají se svázat žádám Vás:

Napište mi na můj profil na seznamce pro BDSM kmunitu tam nyní hledám je to BDSM seznamka tam si popovídáme na živo na chetu a uvidíme zda to dopadne.

Nepište mi ti z Vás co máte v oblibě ty ženský jak si říkají dominy to já nejsem, žádné kožené oblečky a pouta nevedu. Svážu tě provazem k židly a budu tě řezat tak dlouho jak mě to bude bavit kamaráde..Máš na to (?)

Nařežu ti rákoskou

Nařežu ti rákoskou Kamila 24let Otrokovice 1

sex seznamka

Co myslíš? Dobrá?

1000 bodů
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Halo halo mám banán v kundě 14

Halo halo mám banán v kundě

Úzka a velmi vlhká mladá kundička mrdat 19

Úzka a velmi vlhká mladá kundička mrdat