in , , , , , ,

Anální sex je můj koníček jsem ještě pana

Tak toto je opravdu ojedinělý případ a stojí za zamyšlení zelenooká kráska tvrdí anální sex je můj koníček což o to na tom není nic divného spousta žen anální sex má ráda ostatní z něj mají strach, protože ho ještě nevyzkoušeli nebo ho zkusili z blbem, který to neumí.

Anální sex je můj koníček

Je třeba si říct, že hodně chlapů vůbec neví jak ženskou naučit aby se jí anál líbil a vzrušil ji. Musí se na to pomalu. Ne jí ho tam hned vrazit na plný plyn to je začátečnická chyba. Ve zkratce nyní zjistíte jak se to má dělat.

Promluvte si o tom, řekněte, že by jste si to chtěli vyzkoušet. Na krákorejte jaký má Vaše partnerka krásný zadeček a, že budete něžní. Ubezpečte, že když to bude bolet okamžitě přestanete. Nenaléhejte když odmítne vratte se k tomu jindy. Nakonec bude souhlasit.

Kupte si lubrikační gel (do sexshopu nemusíte mají ho všude) připravte se na to oba je dobré když se partnerka před tím vysere 🙂 aby jste nepíchali do hnědky. Důležité je nespěchat. Začněte jako obvykle něžnostmi věnujte se hlazení líbání a mazlení sami víte co na Vaši partnerku platí

Důležité je anál připravit je to sval (svěrač) například ptáci svěrač nemají tak serou za letu lidi ho mají a on svírá. Takže je třeba ho uvolnit. Nejlepší na to jsou anální kolíky ten se opatrně zasune do análu a nechá se tam být a vy mezi tím pokračujete v mazlení a lízání poštěváčku to je důležité.

Vypozoroval jsem totiž, že když je baba vzrušená a umíte to s jejím klitorisem uvolňuje se i anální svěrač.

Pokud nemáte anální kolík během lízání poštěváčku pomalu přecházejte na anál a zase vracejte k poštěváčku připravte si lubrikant a opravdu jemně a pomalu strčte partnerce do zadečku palec nechte ho tam a lízejte hlavně ho nevytahujte a nehýbejte s ním.

Po chvilce ucítíte jak se svěrač uvolňuje. Nelepší poloha dle mého na začátek je když bude partnerka ležet na boku. Předpokládám, že nemáte obřízku tam je to složitější :). Pozor palec stále v zadku a lížeme. Připravit lubrikant hodně přetáhnout předkožku přes žalud pokud to jde a přiložit k análu a pomalu zasunout (ona Vám tam po té předkožce jakoby vjede smekne se po ní. Musíte velmi opatrně.

Přítelkyni to bolí dokud se neroztáhne což netrvá dlouho. Po chvilce si už můžete polohy měnit jak se Vám zachce.

Věřte mi, že každou babu v pohodě do zadku ošukáte a bude se jí to líbit a nakonec řekne také anální sex je můj koníček oni to chtějí všechny jen se stydí a mají strach. Proč (?) protože si tam už něco strkali a bolelo je to takže na ně stylem jak jsem si napsali.

Anální sex je mým koníčkem galerie

Anální sex je můj koníček jsem ještě pana 1

Líbí se ti přidej hlas - Nestyď se!

2134 bodů
Upvote Downvote

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Šukání tenistky se vydařilo foto reportáž 8

Šukání tenistky se vydařilo foto reportáž

Nahatý pubertální holky seznamkují na Seznamkovat.cz 5

Nahatý pubertální holky seznamkují na BezvaFlirt.cz