zde: ,

Parádní blondýna se svlékne do naha sexy fotky

Velmi sexy blondýna kočka se svlékne do naha a nechá se vyfotit na erotické fotografie, jak k tomu došlo, že se vůbec nechala vyfotit nahatá a ještě k tomu se její fotografie objevily na veřejnosti? Vyjádřila se k této věci sama: Měla jsem kluka seznámili jsem se na nějaké seznamce myslím, že to byla seznamka amatérů chodili jsem spolu asi dva měsíce a pořád nedocházelo k sexu jen jsem se líbali a tím to vždy skončilo. Když to již nebylo k vydržení a moje mušlička a clitoris mě řádně svrběli, řekla jsem mu to na rovinu.
Hele já chci píchat a to řádně to tvoje věčný muckání se mě už nebaví bud mě teď hned vyšukáš nebo končíme. Abych to neprodlužovala, skončilo to fiaskem, jednak měl malý penis a navíc se hned udělal, ale tak nějako divně ani z něj nic nevystříklo.
Byl z toho celý nešťastný a mě ho bylo líto. Takže jsem se do toho pustili společně a když jsem na internetě narazili na článek poruchy erekce bylo vše vyřešeno nyní stříká jak bejk takový hustý sperma, že jsem z toho celá jatá a navíc se díky BigPenis.cz zvětšilo péro o 7 cm, takže ho má již berného sice nic moc, ale 17 cm mi už stačí. Takže pro něj jsou tyto fotečky, aby věděl, že ho mám ráda. To ale neznamená, že by jsem si nechtěla zapíchat s pořádným klackem můj sen je penis kolem 25 cm a pořádně tlustý, kterého by jsem chtěla strčit do mého zadečku.

Parádní blondýna se svlékne do naha sexy fotky 20

Co myslíš? Dobrá?

2134 bodů
Upvote Downvote

1 komentář

Odpovědět
  1. Celích 7 let jsem nešukal a potřebuju vše i přitelkini všem zavidím pro to jsem nadrženej

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

darky